Про нас

Історія нашого магазину почалась навесні 2009 року, коли мережа магазинів Boomerang "долетіла" і у файне місто Тернопіль. І 8 березня у самому центрі міста відкрив свої двері скейтшоп Бумеранг, цю дату прийнято вважати днем народження першого тернопільського скейтшопу.

Головною нашою метою є розвиток скейтбордингу та екстримальних видів спорту. Завдяки систематичній організації змагань і проведенні масових заходів, щороку збільшується кількість райдерів в Тернополі та області. Адже до появи скейтшопу Бумеранг тут не було проведено жодного контесту.

Бумеранг регулярно підтримує талановитих скейтерів, для цього створена програма флоу-спонсорства. Щороку команда поповнюється новими перспективними райдерами.

Мережа магазинів Бумеранг - офіційний представник світових скейтових та сноубордичних компаній (Osiris shoes, Element, Plan B, Vans, 686, Capita, Deeluxe, Dragon, Union, Demon тощо). А з 2013 року Тернопільський Бумеранг став офіційним представником америкинських фірм STEREO SKATEBOARDS, STEREO VINIL CRUISERS, HI-FI WHEELS

У нас представлений великий асортимент фірмового взуття, одягу, рюкзаків, товарів для скейтбордингу, фінгерборди, йойо та аксесуари. Тут Ви знайдете все до найменших деталей.