Лонгборд Loaded Blood Slayer '42

  • 12959 грн.

  • Є в наявності
  • Без ПДВ: 12959 грн.

Лонгборд Loaded Blood Slayer '42 – каталізатор прогресу в лонгбордингу, особливо таких стилів катання як фрірайд, фрістайл та даунхілл. Це лонгборд нового покоління, який поєднує в собі безліч високопродуктивних функцій, інноваційні матеріали та новітні технології.

Деку Loaded Blood Slayer розробляли, тестували і вдосконалювали 3 роки. Баланс, маневреність та універсальність були вирішальними факторами, на яких базується дизайн деки. Цей лонгборд здатний перетворити Ваші фантазії у реальність.

Широкий W concave створює додаткову опору для Ваших стоп біля переднього канту деки, що дуже важливо під час виконання  toeside слайдів та предріфтів. Тепер, коли не потрібно заступати носками стоп за край деки для додаткової опори, слайди виходять більш контрольованими і перебачуваними.
Симетрична твінова форма забезпечує оптимальну ергономіку для будь-яких маневрів в усіх напрямках. Симетричні виразні кіктейли створюють широкі важелі і комфортну поверхню для успішного приземлення найскладніших трюків і балансування в довгих менюалах. М’який конкейв на кіктейлах робить їх максимально ефективними і водночас зручними. З геометрією, спроектованою для потужного оллі, можливості цього лонгборду для фрістайлу неперевершені. 
Сердечник з липи забезпечує оптимальний баланс жорсткості, якої достатньо, щоб розсіювати енергію від вібрацій та ударів навіть на найвищій швидкості.
 
Нижню частину деки покрито шаром з UHMWPE – матеріалу, з якого виготовляють пластини для слайдових рукавиць. Цей матеріал фільтрує високочастотні вібрації які не передаються в ноги, і захищає від вологи та подряпин.
Боковини з уретану Orangatang високої жорсткості залиті по всьому периметру деки. Вони поглинають вібрації і захищають від стирання тейлів та сильних ударів об бордюри.

Характеристики:
  • Довжина: 42.25" / 107,315 см
  • Ширина: 9.75" / 24.76 см
  • Відстань між колесами: 28.25" / 71,75 см
  • Вага деки: 4.9 / 2.22 кг
  • Вага компліту: 6.6 - 7lbs / 3 - 3.2 кг

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні товари